Warunki zakupu

Płatność
Płatność odbywa się za pośrednictwem systemu przyjmowania płatności Tpay. Za jego pośrednictwem zrobisz przelew z każdego polskiego banku. Przelewy internetowe są księgowane 7 dni w tygodniu przez 24 godziny na dobę. Płatności można również dokonać za pomocą standardowego przelewu bankowego.
Jeśli wolisz opłacić zamówienie dopiero po otrzymaniu paczki, to wystarczy, że wybierzesz opcję „za pobraniem”.

Wysyłka
  • 12,00 zł – Kurier48 – usługa kurierska Poczty Polskiej maksymalny czas dostarczenia paczki to 48 godzin.
  • 15,00 zł – paczka kurierska pobraniowa (czas doręczenia to dzień wysyłki + 24 godziny) – konieczny uprzedni kontakt na biuro@ragazzomalato.pl

Pakowanie
Każda paczka jest wysyłana w bezpiecznych opakowaniach kartonowych.

Czas dostawy
Paczki opuszczają magazyn w ciągu 24 godzin od złożenia zamówienia (w dni robocze) lub w najbliższy dzień roboczy (w przypadku złożenia zamówienia np. w weekend). Następnie paczki dostarczane są zgodnie z regulaminem Poczty Polskiej. Maksymalny czas do otrzymania zamówienia to 4 dni robocze.

Dostawa e-booków
Wersje elektroniczne są doręczane automatycznie od razu po zaksięgowaniu zamówienia. Jeśli nie otrzymasz linków do pobrania książek w ciągu 12 godzin, to sprawdź folder Spam. Jeżeli nie znajdziesz tam e-booków, to napisz do nas: biuro@ragazzomalato.pl. Do zamówienia e-booka konieczne jest podanie adresu zamieszkania, a podyktowane to jest przepisami prawa.

Reklamacje
W przypadku reklamacji prosimy o kontakt na adres mailowy: biuro@ragazzomalato.pl